Lokal Emiş Sistemleri (Extraction Arm) 

Lokal Emiş Sistemi diye adlandırdığımız sistem, tezgah üzerinde sağa /sola, ileri /geri, yukarı / aşağı hareket edebilen, 3 kollu akrobat tip egzoz tahliye sistemidir.

Polypropylen ve Alüminyum malzemeden üretilmiş olup, kullanım özelliklerine göre boru çapları 50 /75 /100 mm olabilir. Ağız huni çapı 300 mm dir. Kendi üzerinde bulunan volüm damperi ile hava emiş hızı ve miktarı ayarlanabilir. Kol boyları Üzerinde kullanılacağı Tezgah ve ekipmanın fiziksel özelliklerine göre değişir. Genellikle Kenar tezgahların üzerine ve Duvara asılı olarak monte edilebileceği gibi, Orta tezgahlarda da özel askı sistemi ile kullanılabilir. Genellikle 


Gaz Kromatografi (GC) cihazlarının üzerine monte edilirler. Lokal Emicilerin Egzoz tahliyesi için gerekecek boru lamalar ise üst kısımda bulunan tahliye çıkış ağzına bağlanır ve Vantilatörlerle irtibatlandırılır. Egzoz sistemindeki Vantilatöre kumanda edecek Fan Kontrol anahtarı ise bağlı olduğu tezgahtaki Enerji paneline veya duvara monte edilebilen ve Tek devirde çalışan termik sistemdir.

tr_TRTurkish