Enerji Üniteleri

Enerji Üniteleri, Kenar ve Orta ada tezgâhlarda kullanılacak tüm servis hatları ve armatürlerinin, değişik özelliklerde dizayn edilmiş modelleri ile emniyetli bir şekilde noktasal olarak dağılımını sağlar.
Enerji üniteleri Tezgahlardan tamamen bağımsız üretilmiş sistemler olup, Laboratuvar ve bağlı olacağı tezgahlardaki Servislerin özelliklerine göre seçilerek tezgahlara aplikasyonu yapılır.

Laboratuvardaki en önemli kriterlerden birisi hiç şüphesiz kullanılacak servislerin emniyetli bir şekilde dağılımı ve kullanımının sağlanmasıdır. Enerji ünitelerimiz bu manada Tüm Dünyanın kabul ettiği standartlarda ve özelliklerde dizayn edilmişlerdir.
Sistemin kullanıcıya sağladığı en önemli avantajı ise, gerektiğinde alt yapı tesisatlarına kolayca müdahale edilebilme imkanı sağlamasıdır..
Enerji Ünitelerimiz Tezgahlardaki servislerin yoğunluğuna göre, Mediacell Tip ve Panel Tip olmak üzere iki ayrı modelde üretilmektedir. Bunun dışında Tezgahlarda sadece elektrik ve prizler olacaksa, bu durumlarda Tezgah üstüne konacak bir Kablo Kanalı bile yeterli olabilmektedir. Şimdi bu modelleri ayrı ayrı beraberce inceleyelim.

Mediacell Tip Enerji üniteleri genel olarak;
• Servis Kolonları
• Servis Üniteleri
Olmak üzere iki bölümden oluşur. Tezgah yükseklikleri, Tavan yükseklikleri, servis ana hatlarının yerden veya tavandan gelmesi durumlarına göre kendi içerisinde de değişik modelleri vardır.

Panel Tip Enerji üniteleri de genel olarak;
• Servis Kolonları 
• Servis Üniteleri 
Olmak üzere yine iki bölümden oluşur. Tezgah yükseklikleri, Tavan yükseklikleri, servis ana hatlarının yerden veya tavandan gelmesi durumlarına göre kendi içerisinde de değişik modelleri vardır.

tr_TRTurkish