Kuruluşunun 20. yılını dolduran ENLAB, Laboratuvar mobilyaları konusunda 35 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi olan idari ve teknik personeli ile, İstanbul Sancaktepe’de 3500 m2 kapalı alana sahip Fabrikasında üretimine devam etmektedir.


...

Proje Çalışmaları

Planlama aşamasında mümkün olan en kısa sürede isteklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Size yeni laboratuvarınız hakkında erken bir izlenim vermek için bir 3D önizleme sunuyoruz.

Daha fazla bilgi
...

Yedek Parça

Bitirmiş olduğumuz projelere en az 5 yıl süreyle yedek parça sağlama garantisi tarafımızdan sağlanmaktadır.Daha fazla bilgi
...

Bakım anlaşmaları

Çeker Ocak, Steril Kabin… vb. yıllık bakım onarım ihtiyacı olan ürünleriniz için avantajlı fiyatlarla uzun süreli bakım anlaşmalarımız sonucunda ürünlerinizin çalışma performansı ilk.

Daha fazla bilgi

...

TDanışmanlık

Sektörde uzman yönetim ve çalışma ekibimizle projelerinizde sizler için doğru materyal seçimini yapıp doğru iş akışıyla birleştirmekten memnuniyet duyuyoruz.

Daha fazla bilgi
...

Teknik Destek

Sektörde tecrübeli uzman saha ekibimiz yaşamış olduğunuz aksaklıkları gidermek için en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır


Daha fazla bilgi

  Bize Ulaşın


  Enlab Adresi

  Yunus Emre, Ulubey Cd. No:10
  34791 Sancaktepe/İstanbul, Turkey

  E-posta & Telefon

  enlab@enlab.com.tr
  +90 216 484 00 36

  çalışma Saatlerı

  08:00 - 17:00 ( Pazartesi- Cuma)
  Cumartesi, Pazar ve Tatil KAPALI

  tr_TRTurkish