Kuruluşunun 20. yılını dolduran ENLAB, Laboratuvar mobilyaları konusunda 35 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi olan idari ve teknik personeli ile, İstanbul Sancaktepe’de 3500 m2 kapalı alana sahip Fabrikasında üretimine devam etmektedir.

Son 6 yıldır üretiminin yaklaşık % 60’ ını Dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç eden firmamızın hizmet verdiği ülke sayısı bu gün itibarı ile 15 olup, bu sayı günden güne artmaktadır. Bu durum ise firmamızı Dünyada aranılan Laboratuvar üreticileri arasında saygın bir duruma getirmiş ve kendini bu konuda ispat etmiş birkaç markadan biri olmasını sağlamıştır.

Gün geçtikçe globalleşen Dünya şartları, beraberinde yine tüm Dünya’nın kabul edebileceği standartlarda kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve ürün sonrası servis zorunluluğunu da beraberinde getirmektedir. Böylesine önemli bir sektörde ve bu bilinçle üretim yapan bir firmanın varlığının ise yine özellikle ne istediğini bilen siz bilinçli kullanıcılarımız içinde bir avantaj olduğunu düşünmekteyiz.

Zira bizi ayakta tutan, şevkimizi artırıp kendimizi geliştirmemizi sağlayan birinci faktör de bu olmuştur. ISO 9001 Kalite sistemine göre üretim yapan firmamızın birinci ve olmazsa olmaz kuralı, hizmet verdiğimiz kuruluşların azami memnuniyetidir. Bu nedenle amacımız siz değerli kullanıcılarımızın da desteği ile, daha proje aşamasından itibaren, hammaddenin fabrikamıza girişi, imalatı, montajı ve montaj sonrası servis imkanı da dahil tüm süreçleri izleyip kontrol edilebilir kılmaktır. Bu kollektif çalışma neticesinde bizleri, sizlere ürün satmaya çalışan bir kuruluş olmanın ötesinde, çözüm ortağınız olduğumuzu fark edeceksiniz.

Özellikle son yıllarda AR-GE çalışmalarına önemli bir bütçe ayırıp sürekli kendini yenileyen firmamız, sizler için tüm Dünyanın kabul ettiği standartlarda EXE modellerini geliştirmiştir. Laboratuvarınızın ve dolayısı ile sizlerin, gerek konforunu ve gerekse iş güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayacak bu sistemi sizlere kısaca tanıtmak istiyoruz.

25 yıl

Laboratuvar üretim alanında 25 yılı aşkın tecrübemizle en iyi kaliteyi ve ürünleri garanti ediyoruz.

profesyonel takım

Profesyonel bir çelikçi ekibiyle, hepimiz üretimde deneyimli ve son derece yetenekliyiz. Lorem Ipsum basitçe kukladır.

Güvenlik

Modern makine parkı ve güvenlik tesisleri ile iş güvenliği bizim için birinci önceliktir. bu yüzden güvenliğe yapılan yatırıma değer.

büyük ölçekli

Dünya çapında 30 ortağımızla sizin için lider sanayi şirketiyiz. Özgür, çalışmaya kesin olarak inanır.

Sektör profesyonellerimiz, her müşterinin işi ve sektörü hakkında derin bir anlayışla gömülü daha iyi fikirler ve çözümler sunabilmektedir.

Bugün Bize Ulaşın

Şimdi arayin
tr_TRTurkish